Vyzkoušejte zdarma cenový porovnávač CoChces.cz

Vyzkoušejte zdarma cenový porovnávač CoChces.cz

Nedávno jsem narazil na cenový srovnávač CoChces.cz, jehož provozovatelem je známá společnost Mladá fronta a. s.. Registroval jsem zde náš e-shop www.vlapa.cz a ejhle, k registraci jsem zdarma obdržel 300 Kč, s nimž jsem mohl ihned disponovat bez nutnosti jakékoliv investice.

Ačkoliv jsem neplánoval kromě Heureky a Zbozi.cz využívat další cenový porovnávač, díky tomuto bonusu jsem tedy změnil názor a vyplnil všechny potřebné registrační údaje a vložil jsem adresu feedu. Konkrétně jsem využil rozšířený feed Heureky, portál CoChces.cz tento feed bez problému přechroupal.

A vypadá to, že portál CoChces.cz by mohl fungovat, již nám z tohoto kanálu chodí první návštěvníci, dokonce zde byla po 3 dnech registrována i první objednávka.

Takže pokud hledáte nové kanály, kudy na svůj e-shop dostat potencionální zákazníky, a přitom nechcete zbytečně plýtvat penězi, cenový porovnávač CoChces.cz je to pravé, díky bonusu 300 Kč za registraci. S touto, ač symbolickou částkou, máte možnost portál krásně vyzkoušet. Pak už je jen na Vás, jestli do tohoto reklamního kanálu investujete či od něj upustíte.

Rozšířený feed Heureky, který tento portál zvládne zpracovat, najdete v administraci svého Shoptet e-shopu v sekci Propojení -> XML feedy. Jeho tvar je následující: http://www.vasedomena.cz/heureka/export/products.xml.

Registrovat se do cenového porovnávače CoChces.cz můžete zde.

Štítky: , ,

Komentáře

avatar
  Subscribe  
Upozornit mě