ZOPIM: Chatujte se svými zákazníky odkukliv

ZOPIM: Chatujte se svými zákazníky odkukliv

Chcete být svým zákazníkům prakticky kdykoliv k dispozici a nabídnout jim tak maximální servis. Začněte využívat mobilní aplikaci od Zopimu, díky níž můžete se svými zákazníky komunikovat, ať jste kdekoliv.

Zopim je známý online chatovací nástroj pro přímou komunikaci se zákazníkem. Výhodou je, že Zopim chat lehce dostanete na svůj e-shop od Shoptetu, který nabízí jednoduché propojení s tímto užitečným nástrojem.

Stačí se pouze zaregistrovat na stránkách www.zopim.com a poté vložit do administrace svého e-shopu v sekci Propojení -> Zopim své Chat ID.

Tolik k samotnému Zopimu. Stejně si myslím, že většina z Vás tento nástroj zná nebo ho dokonce i aktivně na svém e-shopu využívá.

Používáte ale také mobilní aplikaci Zopim? Pokud ještě ne, tak si ji stáhněte na této stránce (aplikace je určena pro telefony se systémem Android) a nainstalujte si ji do svého mobilu.

Do aplikace se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji, jako se přihlašujete do Zopimu na PC.

V aplikaci pak vidíte zákazníky, kteří se aktuálně nachází na vašem e-shopu. Můžete s nimi zahájit rozhovor nebo počkat, až se vám ozvou. Ani zde samozřejmě nechybí možnost nastavit si status, zda budete online nebo neviditelní.

Svým zákazníkům tak budete neustále k dispozici, a to i v případě, že budete aktuálně na cestách, mimo kancelář nebo budete večer sedět doma u televize.

zopim-logo

Štítky: ,

Komentáře

avatar
  Subscribe  
Upozornit mě